Ateliér

V našem ateliéru využíváme exkluzivně luxusní zahraniční látky a krajky, lpíme na lehkosti materiálu a každé šaty šijeme ručně od velkých sukní až po drobné krajkové detaily a právě proto jsou naše šaty originální a unikátní. Návrhy přizpůsobujeme době, každá naše kolekce má nový moderní nádech a výběr z mnoha populárních stylů.

Klíčovým bodem designu je také variabilita, proto se mnoho z našich šatů dá kombinovat s odjímatelnou sukní, večkou nebo rukávy. 

Naším cílem je, abyste se v šatech cítila pohodlně, ale zároveň krásně. Z tohoto důvodu šaty šijeme prakticky a z lehkých, vzdušných látek, ve kterých si budete připadat jako na obláčku.

V našem ateliéru si sama můžete vybrat s nepřeberného množství luxusních látek a krajek a vybrat si podle vaší představy a vkusu. Mimo půjčování a zakoupení nabízíme i unikátní službu zapůjčení vlastního návrhu. Více informací o této službě vám rádi poskytneme na e-mailu či telefonicky.

Pokud hledáte doplňky, jste na správné adrese. Mimo šaty nabízíme širokou škálu doplňků jako závoje, čelenky, věnečky, korunky, psaníčka a mnoho dalších. Při půjčení šatů vám doplňky rádi půjčíme zdarma.

Klára Kornfeld

Začínala jsem svou kariéru v módě jako modelka, poté jako majitelka modelingové agentury a nakonec jsem se po mnohaletých zkušenostech v zahraničním módním průmyslu se rozhodla založit svou vlastní značku svatebních a společenských šatů Klér. 

Tvořit svatební šaty byl už od mala můj sen a díky zkušenostem nabytým v zahraničí už vím, jak na to.

Doufám, že každá nevěsta se bude v mých šatech cítit romanticky, svůdně a jedinečně.