Ateliér Klér 

V našem ateliéru vybíráme exkluzivně luxusní zahraniční krajky a dbáme na lehkost materiálu. Většinu šatů zdobíme ručně a právě proto jsou naše šaty originální a unikátní. Návrhy přizpůsobujeme době, každá naše kolekce má nový moderní nádech a výběr z mnoha populárních stylů.

Klíčovým bodem designu je také variabilita, proto se mnoho z našich šatů dá kombinovat s odjímatelnou sukní, vlečkou nebo rukávy. 

Naším cílem je, abyste se v šatech cítila pohodlně, ale zároveň krásně. Z tohoto důvodu šaty šijeme z lehkých, vzdušných materiálů a většinu šatů na sobě ani neucítíte.

V našem ateliéru si sama můžete vybrat s nepřeberného množství luxusních materiálů, aplikací a krajek podle vaší představy a vkusu. Mimo půjčování a zakoupení nabízíme i unikátní službu zapůjčení šatů nebo prodej šatů podle vlastního návrhu. Více informací o této službě vám rádi poskytneme na e-mailu či telefonicky.

Pokud hledáte doplňky, jste na správné adrese. Mimo šaty nabízíme širokou škálu doplňků jako závoje, čelenky, věnečky, korunky, psaníčka a mnoho dalších. Při půjčení šatů vám doplňky rádi půjčíme ZDARMA.

Klára Kornfeld

Začínala jsem svou kariéru v módě jako modelka, poté jako majitelka modelingové agentury a nakonec jsem se po mnohaletých zkušenostech v zahraničním módním průmyslu, rozhodla založit svou vlastní značku svatebních a společenských šatů Klér. 

Jako modelka jsem měla možnost nahlédnout do zákulisí světových módních návrhářů v Miláně, New Yorku, Londýně, Barceloně. Vždy mě fascinovaly látky a krajky a precizní práce celého návrhářského týmu od návrhu az po produkci.

Bohužel doba se změnila. 


Proto pro mě v dnešní době obrovským zklamáním fakt že svatební šaty mnoha světových módních návrhářů se šijí v Číně, na Ukrajině nebo v Polsku. Bohužel z tech nejlacinějších materiálů.

Svatební salóny které vám ušijí šaty na míru je posílají na ušití také do některé z těchto zemí a vy nemáte možnost si proces šití nějak korigovat ani vybrat materiál. 

Pro mě šaty na míru znamená výběr materiálů, střihu a zkoušky se švadlenou společně s nevěstou. 


        Klára Kornfeld návrhářka Ateliéru Klér