Šaty na míru

V našem ateliéru je nejpopulárnější možnost ušití šatů na míru a půjčení. Pro mnoho nevěst je svatba nejdůležitější životní událost a k tomu patří i vysněné svatební šaty, které jsou ušité jenom pro ni.  Podle její představy,  jediné na světě a žádná jiná se v nich nevdávala.

                    Konzultace a objednání zakázky


Na konzultaci si přinesete obrázky Vašich vysněných šatů, vyzkoušíte si u nás stejné nebo podobné střihy šatů. Sama uvidíte v jakém střihu se cítíte nejlépe, co vám  na šatech vyhovuje a co by jste chtěla jinak. 

Zkonzultujeme společně střih, který je pro vás nejlepší, vybereme krajku a materiál, vymyslíme společně zajímavý detail.  Krajky si vyzkoušíte na těle a hned budete vědět, která je ta pravá. a nejvíce se hodí k vaší osobnosti a stylu svatby.  V ateliéru máme více jak 100 různých stylů krajek a aplikací. 

Svatební šaty jsou hlavně o materiálu,  luxusní krajce a zajímavém detailu. Jsme schopni i nechat vyrobit cokoli nám ukážete. Náš zahraniční výrobce je dodavatel krajek pro světové značky jako je Berta, Mira Zwilinger, Liv Martines, Zuhair Murad, Tom Sebastian, Oskar de la Renta a mnoho dalších světových návrhářů od kterých není možné šaty v ČR sehnat. 


Naše krajky najdete na instagramu a facebooku  Sledujte nás pod názvem Luxusní Krajky


Šaty společně navrhneme, vybereme materiál, změříme vás a domluvíme se na detailech. Při objednávce zakázky platíte zálohu 50 % z ceny předem domluvené. Šaty můžete mít i na 4 splátky podle vašich finančních možností a domluvy. Na šatech se pracuje po odeslání zálohy.  Zůstáváte součástí procesu, veškerá vaše komunikace probíhá napřímo s krejčovou, která šaty šije a Vaše představy s ní konzultujete minimálně na třech zkouškách. V případě storna objednávky z vaší strany, si ponecháváme 15% z předem domluvené ceny zakázky v případě, že se na modelu ještě nepracovalo. Storno u rozpracovaného modelu je 25% z předem domluvené ceny zakázky.

Máte obavy že vaše šaty nebudou tak jak si je představujete? Šaty si tvoříte vy společně s námi a u každé zkoušky si řeknete přesně, jak chcete, aby šaty vypadaly. Chcete šaty s rukávem, ale nevíte jaký by vám nejvíce slušel? Ustřihneme několik typů rukávů a na zkoušce vám je našpendlíme. Sama si pak vyberete ten pravý.  


Jaká je cena takových šatů na míru a půjčení? 

Stejná jako půjčení již obnošených šatů sériové výroby, které mělo na sobě již mnoho nevěst před vámi.Sledujte náš instagram, facebook a tiktok

Facebook: Ateliér Klér

Facebook: Luxusní krajky

Instagram: @atelier_kler

Instagram: @luxusnikrajky

tiktok: atelierkler_