Svatební šaty

V Praze budeme pravidelně každý třetí víkend v měsíci!

V ateliéru najdete přes 200 originálních šatů z naší tvorby na půjčení nebo prodej ve velikostech 32-44.

Samozřejmě pokud máte nestandartní postavu, větší nebo menší velikost nebo jen chcete šaty podle svých představ nebo obrázku, vždy je tu možnost ušít šaty v našem ateliéru přímo na míru a šaty si můžete pouze půjčit a nemusíte si je kupovat. Takto ale máte jistotu, že budete mít šaty nové, které na sobě neměla žádná jiná nevěsta před vámi a jsou jedinečné.

Používáme výhradně luxusní krajky a materiály vyrobené na zakázku přímo pro nás. Dbáme na lehkost, originalitu a nadčasovost našich šatů. 

Takové šaty nikde jinde než v našem ateliéru nenajdete.


 
Svatební ateliér Klér v Praze a Olomouci prezentuje svou vlastní tvorbu proto jsou naše šaty výjimečné, jedinečné, originální, lehoučké, ušité z jemných, luxusních materiálů a krajek.

Nenašla jste šaty vašich snů? Chcete na šatech něco změnit, přidat rukáv, odhalit více výstřih nebo naopak více zahalit? Vybrat jinou krajku nebo ušít šaty podle vašich představ? Máte svou vlastní představu nebo chcete šaty, které není možné sehnat v žádném salonu? Nebo si chcete nechat ušít šaty podle fotek z Pinterestu? Nezoufejte. V našem ateliéru vám je ušijeme na míru a můžete si je jenom půjčit nebo koupit. Šaty si tvoříte společně s naší švadlenou přímo v ateliéru. Máte naprostou kontrolu nad materiálem, střihem a veškerými detaily. 

Krajky a materiály si u nás můžete prohlédnout a vybrat tu nejkrásnější a pokud chcete šaty z Pinterestu, jsme schopni vám sehnat stejnou krajku nebo ji nechat pro vás vyrobit. Všechny naše materiály, krajky a aplikace jsou od světových dodavatelů.

Objednávejte si termíny zkoušek šatů i o víkendech.
Naše  šaty jsou tak lehoučké, že je na sobě ani necítíte.

Přijde se sami přesvědčit 

Telefon: 777 286 510

Email: atelierklerfeld@gmail.com

V ateliéru najdete i velký výprodej svatebních šatů. Ceny od 5 000 do 15 000.